Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Здоров’я вчителя та учня: практичні прийоми захисту

Мета тренінгу: Сприяти формуванню практичних навичок володіння собою в різних ситуаціях, збагачувати психологічну компетентність педагогів Тренінг спрямований на - поінформування вчителів про наявні методи профілактики й боротьби зі стресом, зняття психологічної втоми; - активізацію мотиваційного компоненту у щоденній роботі та потреби у професійному вдосконаленні; - сприяння глибшому самопізнанню, особистісному зростанню та духовному добробуту.

Зміст тренінгу: «Згоріти» на роботі дуже актуально для людини сучасного суспільства, особливо для того, хто за родом своєї діяльності здійснює численні й інтенсивні контакти з іншими людьми. Синдром емоційного вигорання виражається у психічній, емоційній і фізичній знемозі. Ступінь напруженості навантаження педагога сьогодні в середньому більше, ніж у менеджерів і банкірів, генеральних директорів і президентів асоціацій. У міру збільшення стажу роботи і віку педагогів, збільшення професійного навантаження неминуче відбувається накопичення втоми, наростання тривожних переживань, зниження настрою, вегето-судинні розлади і поведінкові зриви. В результаті психологічне, фізичне та соціальне здоров’я педагога наражається на серйозну небезпеку. Що, у свою чергу, негативно впливає на всіх учасників освітнього процесу.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Здоров’я вчителя та учня: практичні прийоми захисту - курс для викладачів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Пашковська Наталя
Спікер:
Пашковська Наталя
заступник директора Каховського НВК, Заслужений вчитель України, фіналістка національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2019
Взяти участь
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі