Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Застосування SWOT-аналізу в професійній діяльності педагога

Мета тренінгу: Ознайомити педагогічних працівників із можливостями SWOT-аналізу як інструменту критичного мислення, прийняття рішень та самоорганізації особистості. Показати можливості застосування SWOT як для оцінки особистості, так і командної діяльності чи ефективності педагогічних процесів.

Зміст тренінгу: Вже понад 50 років SWOT-аналіз залишається одним з найефективніших інструментів стратегічного планування. Найважливіше його завдання — допомогти побачити та оцінити всі чинники, що впливають на прийняття рішень, а також визначити можливості розвитку особистості чи її сфери діяльності. Існує безліч ситуацій, що передбачають застосування SWOT-аналізу: запуск стартапів, нових напрямків бізнесу; перегляд внутрішньої політики організації; розгляд варіантів та можливостей перебудови потенціалу колективу; перевірка правильності заданого курсу розвитку; покращення організаційних процесів та для загального розуміння. Сьогодні SWOT стає невід’ємною частиною освітньої діяльності, критичного мислення та продуктивності особистості, зокрема педагога. Зазначений підхід все частіше використовується для аналізу методичної роботи чи діяльності класного керівника, тенденцій у педагогіці чи реаліях освітнього процесу. SWOT-аналіз — не панацея, але є чудовим інструментом самоаналізу та прийняття рішень. За його допомогою можна визначити свої особисті сильні сторони, уразливості, над якими варто попрацювати і зовнішні чинники, що сприяють або перешкоджають досягненню мети. Адже кожен із нас прагне бути успішним!

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Застосування SWOT-аналізу в професійній діяльності педагога - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Харченко Наталія
Спікер:
Харченко Наталія
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри природничо-математичної освіти Рівненського ОІППО
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі