Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Взаємодія педагогів та учнів в Інтернеті. Цифрова освіта в онлайн просторі

Мета тренінгу: Ознайомення педагогів та школярів із поняттям цифрової освіти; формування правил спілкування в соціальних мережах; розвиток вмінь на навичок розпізнавати шкідливий контент; навчитися діяти злагоджено у випадку впливу на дітей шкідливого контенту.

Зміст тренінгу: Підвищити рівень обізнаності пріорітетів та небезпек цифрової освіти для учасників та здобувачів освітнього процесу. Як зробити час перебування в інтернеті безпечним. Правила етикету спілкування в онлайн просторах. Як захиститися від злочинців у мережі. Ризики та можливості для дітей у сучасному онлайн просторі. Що таке шкідливий контент. Які прояви та наслідки ризикової поведінки? Дії педагога у випадку,якщо учні переглядають шкідливий контент.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Взаємодія педагогів та учнів в Інтернеті Цифрова освіта в онлайн просторі
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Вишневська Ксенія
Спікер:
Вишневська Ксенія
Мама; тренер із статевої та сексуальної грамотності для дітей та підлітків; консультант із цифрової безпеки в інтернеті.
Взяти участь
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі