Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Впровадження та використання засобів STEM-технологій у середовищі НУШ

Мета тренінгу: 1. Удосконалення рівня підготовки вчителя до впровадження та використання засобів STEM-технологій. 2. Розвинення вмінь формувати методику та техніку використання засобів STEM в освітньому процесі.

Зміст тренінгу: Стрімкий розвиток IT-галузі, робототехніки, нанотехнологій виявляє потребу у досвідчених фахівцях, а отже, виникає гостра освітня потреба у якісному навчанні учнів STEM-орієнтованим дисциплінам. Освіта має відповідати сучасним тенденціям розвитку суспільства та сприяти підвищенню конкурентоспроможності національної науки. Одним із напрямів інноваційного розвитку освіти є освітній напрям STEM, що забезпечує можливість формування низки компетентностей, удосконалює здатності вчителя використовувати ІКТ-ресурси у навчанні, сприяє особистому професійному розвитку що підвищує ефективність організації освітнього та виховного процесу.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Впровадження та використання засобів STEM-технологій у середовищі НУШ - курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі