Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Використання проєктної технології у роботі педагогічних працівників

Мета тренінгу: ознайомити педагогів із особливостями проєктної технології та її використанням у навчанні природничих предметів; формувати вміння організовувати проєктну діяльність учнів в закладах загальної середньої освіти.

Зміст тренінгу: Нова українська школа потребує сучасних підходів до організації освітнього процесу, впровадження інноваційних форм і методів навчання, новітніх технологій, з-поміж яких - проєктна технологія. Пропонований курс спрямований на розкриття сутності навчальних проєктів, визначення особливостей проєктної технології навчання та її значення у навчанні і творчому розвитку учнів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Використання проєктної технології у роботі педагогічних працівників - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Грицай Наталія
Спікер:
Грицай Наталія
д-р пед. наук, проф., завідувач кафедри природничих наук з методиками навчання Рівненського державного гуманітарного університету
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі