Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Творчі ідеї для цікавої роботи у НУШ

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з цікавими вправами та прийомами, які допоможуть: -зробити цікавими уроки української мови та читання; -згуртувати класний колектив; - формувати та розвивати у дітей емоційний інтелект; - розвивати навички парної та групової роботи.

Зміст тренінгу: Сучасні здобувачі освіти все менше і менше часу приділяють читанню і , разом з тим, значна кількість дітей, які приходять до школи, відчувають труднощі при письмі. Це пов’язано як і з фізіологічними труднощами, які діти відчувають при навчанні читати, так і з тим, що малеча звикла отримувати « швидке задоволення» від використання гаджетів. Для більшості сучасних дітей, читати - це нудно, важко, непотрібно. Один із способів зацікавити дитину - навчати цікаво та граючись. Про це і будемо говорити.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Творчі ідеї для цікавої роботи у НУШ - онлайн-курс підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Тивонюк Ольга
Спікер:
Тивонюк Ольга
Вчителька початкових класів, практичний психолог,авторка програми соціально-реабілітаційного напряму,керівник інклюзивного гуртка
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі