Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Типи комунікації в залежності від психотипу учня

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з різними психологічними типами людей та особливостями комунікації різних типів. Сформувати вміння виявляти хибні стратегії в комунікації та корегувати їх з метою гармонізації міжособистісного діалогу та підвищення зацікавленості учнів до навчання.

Зміст тренінгу: Сучасні навчальні процеси потребують максимально ефективної комунікації між вчителем та учнем, а також всередині трудового педагогічного колективу. В цьому контексті важливим є формування в учасників освітньої взаємодії вміння розрізняти різні види комунікації в залежності від психологічних типів учасників, а також формування навиків переключення кожного з цих видів взаємодії в конструктивне русло. Задля реалізації цієї мети важливо в поточному моменті сприймати комунікативні відмінності кожного з восьми типів людей. А для цього слід знати як психологічний тип співрозмовника, так і власний психотип з їх сильними та слабкими сторонами.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Типи комунікації в залежності від психотипу учня - онлайн-курс для викладачів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Забава Андрій
Спікер:
Забава Андрій
практикуючий психолог, консультант з індивідуального та корпоративного розвитку
Взяти участь
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі