Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Технологія Веб-квест у методичному арсеналі сучасного вчителя

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з поняттям, змістом, структурою та класифікацією веб-квестів; розвивати вміння впроваджувати технологію Веб-квест в освітній процес, зосередити увагу на методиці створення та проведення навчальних веб-квестів.

Зміст тренінгу: Веб-квест - це новий формат уроку та позаурочної діяльності, яка орієнтована на розвиток пізнавальної, дослідницької, творчої діяльності здобувачів освіти. Основна частина інформації під час проходження веб-квестів здобувається через ресурси інтернету. Робота учнів у такому форматі проєктної діяльності, як веб-квест, дає можливість урізноманітнити освітній процес, зробити його більш ефективним, цікавим, живим та дієвим.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Технологія Веб-квест у методичному арсеналі сучасного вчителя - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Городецька Оксана
Спікер:
Городецька Оксана
Доцент кафедри менеджменту і методології освіти Тернопільського ОІППО, кандидат педагогічних наук
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі