Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Технологія лепбукінгу. Інструменти компетентнісно орієнтованого навчання

Мета тренінгу: Ознайомлення педагогів із технологією лепбукінгу як інструменту у підготовці та проведенні компетентнісно орієнтованого STEM уроку/проєкту.

Зміст тренінгу: Розглянемо основні засади компетентнісно орієнтованого навчання та основні етапи створення лепбуку. Ознайомимося з технологією лепбукінгу та розберемо можливість інтеграції в неї інших трендових освітніх технік та методик. Ділимося секретами та корисняками.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Технологія лепбукінгу Інструменти компетентнісно орієнтованого навчання
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Пахомов Юрій
Спікер:
Пахомов Юрій
Учитель хімії Ліцею №24 Івано-Франківської міської ради, аспірант кафедри середовища та хімічної освіти Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника. Переможець обласного конкурсу «Учитель року», ТОП- 51 Teacher Innovation Cup 2020, член громадської організації «Майстерня освітніх інновацій LiCO», переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий STEM-урок» 2019.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі