Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Сучасні діти і каліграфічне письмо

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з причинами погіршення здоров`я учнів, що пов`язані з методикою письма, розкрити головні аспекти підготовчого та основного етапів навчання письма першокласників.

Зміст тренінгу: Сьогодні навчання каліграфії вважається однією з головних проблем шкільної освіти. І не лише поганий почерк є наслідком помилок у методиці навчання письма першокласників. 99,7% усіх підлітків, які щорічно закінчують школу, страждають захворюваннями, які починаються з першого класу. Навчальний курс створений таким чином, щоб дати можливіть організувати максимально ефективну роботу вчителя першого класу на початковому етапі навчання дітей письму, тим самим попередити захворюванність серед учнів.

Цільова аудиторія: курс розроблений для вчителів початкових класів, студентів педагогічних вузів, гуверенерів, батьків та учнів молодшої школи.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Сучасні діти і каліграфічне письмо - онлайн-курс підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Мачнева Ольга
Спікер:
Мачнева Ольга
учитель початкових класів Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі