Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

STEAM-проєкти на уроках інформатики в 5-9 класах. НУШ

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з поняттям STEM та STEAM освіти, проектних технологій навчання; формувати у педагогів навички впровадження елементів STEAM освіти на уроках інформатики.

Зміст тренінгу: Уряд України ухвалив концепцію розвитку STEM-освіти, реалізація якої передбачена до 2027 року. Концепція спрямована на модернізацію STEM-освіти, її широкомасштабне впровадження на всіх складниках та рівнях освіти. STEАM – це не просто технічна освіта. Вона охоплює значно ширше поняття, а саме вдале поєднання креативності та технічних знань. У центрі таких уроків – не підручник чи вчитель, а конкретне завдання чи проєкт. Навчальні матеріали створено таким чином, щоб сформувати навички планування та впровадження у освітній процес, зокрема на уроках інформатики, як простих проектів, так і складних STEAM досліджень.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: STEAM-проєкти на уроках інформатики в 5-9 класах НУШ - курс для викладачів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Гончарук Юлія
Спікер:
Гончарук Юлія
вчителька інформатики Навчально-виховний комплекс №10 м. Хмельницького
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі