Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Співпраця вчителя та асистента на уроці в інклюзивному просторі

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з обов’язками асистента вчителя, з моделями його діяльності та стратегіями ефективної роботи. Проаналізувати спільні дії вчителя і асистента на різних етапах освітнього процесу. Розглянути типові завдання як асистента, так і вчителя інклюзивного класу. Сприяти розвитку толерантного ставлення між колективом педагогічного складу. Познайомити учасників з законодавчими, правовими актами, які регулюють інклюзивний процес в Україні. Спонукати учасників до творчих пошуків та особистісного самовдосконалення.

Зміст тренінгу: Чим глибше ми занурюємося в інклюзивне середовище, тим більше питань перед нами постає. Посада асистента вчителя входить до Переліку педагогічних посад, що дозволяє втілити інклюзивне навчання в повній мірі, за умови виконання кожним учасником освітнього процесу своїх безпосередніх обов’язків. Спільні дії вчителя і асистента на різних етапах освітнього процесу допомагає дітям з особливими освітніми потрабами і класу в цілому здобути ефективні знання та вміння, що мприятимуть розвитку особистості і відкриватимуть нові можливості. Асистент допомагає вчителю організовувати і проводити навчальний процес. Цей спеціаліст допомагає дитині з ООП на уроках, а коли вчитель проводить пояснення дитині, яка перебуває на інклюзивному навчанні, асистент працює з класом. Такий злагоджений механізм забезпечує освітній процес. В матеріалах до вебінара Ви знайдете законодавчу базу, правові акти, які допоможуть Вам в роботі. Більш того – виписані чіткі алгоритми діяльності для учасників інклюзивного освітнього середовища.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Співпраця вчителя та асистента на уроці в інклюзивному просторі - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі