Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Соціальна та здоров’язбережувальна галузі НУШ. Розминки в умовах воєнного стану: фізичні, емоційні, інтелектуальні

Мета тренінгу: Розкрити роль розминок під час дистанційного уроку в умовах воєнного стану, познайомити з типами розминок фізичні, емоційні, інтелектуальні, секретами утримання уваги дитини на онлайн-занятті.

Зміст тренінгу: Розминка на уроці є необхідним мостом, який готує мозок, організм і настрій учнів до основної роботи під час навчання. Особливо важливо використовувати розминки під час дистанційного уроку в умовах воєнного стану, щоб розвантажувати дітей психологічно, фізично, емоційно. Змістом таких розминок можуть виступати патріотичні теми. Під час виступу ви дізнаєтесь про типи розминок, правила створення власних вправ, онлайн-сервіси, за допомогою яких можна створювати онлайн-розминки, а також відчуєте на собі здоров’язбережувальний ефект запропонованих вправ.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації вчителя - спікер Богосвятська Анна-Марія
Спікер:
Богосвятська Анна-Марія
кандидатка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри гуманітарної освіти КЗ ЛОР ’Львівський ОІППО’
on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Соціальна та здоров’язбережувальна галузі НУШ. Розминки в умовах воєнного стану: фізичні, емоційні, інтелектуальні
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 100 грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 200 грн

30 годин/1 ЄКТС - 350 грн

Документи від ippo.com.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів

Підвищення кваліфікації вчителя - спікер Богосвятська Анна-Марія
Спікер:
Богосвятська Анна-Марія
кандидатка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри гуманітарної освіти КЗ ЛОР ’Львівський ОІППО’
Взяти участь