Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Сервіс Microsoft Office 365 в роботі вчителя та практичного психолога

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з інструментарієм хмарного середовища MS Office365, методами та прийомами його використання як у процесі віддаленого навчання, так і для супроводу навчально-виховного процесу офлайн; надати рекомендації практичним психологам закладів загальної середньої освіти щодо комплексного використання варіативних форм психолого-педагогічної підтримки із застосуванням хмарних технологій.

Зміст тренінгу: Інтернет-технології сьогодні є системоутворюючим фактором розвитку інформаційного простору навчального закладу. Загальновідомо, що Інтернет – активний агент соціалізації особистості підлітків. Разом з тим, в процесі віддаленого навчання під час карантину, виокремилась категорія дітей, які не сприйняли позитивно навчання та спілкування з педагогами в онлайн середовищі. Таким чином, сучасна психолого-педагогічна служба отримала нове завдання – розробку превентивних заходів щодо ефективної Інтернет-комунікації для забезпечення якості освіти. Ми наводимо приклад практичного використання хмарного середовища шкільним психологом. Наші поради стануть в нагоді й тим педагогам, які ще не відчувають себе комфортно в онлайн просторі.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Сервіс Microsoft Office 365 в роботі вчителя та практичного психолога - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Янковська Леся
Спікер:
Янковська Леся
практичний психолог, викладач психології навчально-виховного комплексу ’10 м.Хмельницького
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі