Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Розвиток емоційного інтелекту у дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії

Мета тренінгу: Емоційний інтелект - одна з важливих компетентностей учасника освітнього процесу. Вже в дошкільний період ми починаємо формувати у дітей розуміння різних проявів емоцій, емоційного стану. Очевидно, що розвивати емоційний інтелект найдоцільніше шляхом застосування творчих підходів, нових образів – часто фантастичних, абстрактних, унікальних. Причому найефективніші результати передбачають практичні підходи і використання різноманітних матеріалів, інструментів, технік. А особливо діти полюбляють ігри. Використовуючи які, ми навчаємо граючись, без зусиль, з позитивом та настроєм більш ефективно. Чим глибше ми занурюємося в інклюзивне середовище, тим більше питань перед нами постає. Адже робота з дітьми з особливими освітніми потребами вимагає від нас педагогів, креативного підходу до кожної дитини , з розумінням емпатією, часто ставлячи себе на місце тієї чи іншої дитини, аби краще зрозуміти і підтримати. Мотивація - є запорукою успіху учнів на всіх етапах навчання. Учителі можуть зіграти ключову роль в забезпеченні мотивації й заохоченні своїх учнів, використовуючи дидактичні ігри для розвитку емоційного інтелекту дитини.

Зміст тренінгу: Розкрити питання емоційного інтелекту та субкомпонентів, які характеризують структуру EQ; • Познайомити учасників з практичними підходами до розвитку емоційного інтелекту; • Ознайомити освітян з можливостями та ідеями щодо використання цікавих ігор для розвитку емоційного інтелекту: від теорії до практичного створення гри; • Ознайомити педагогічних працівників з авторськими напрацюваннями дидактичних ігор для розвитку емоційного інтелекту, поділитись практичними порадами та техніками.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Розвиток емоційного інтелекту у дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Смаль Богдана
Спікер:
Смаль Богдана
Практичний психолог фахівець-консультант КУ Інклюзивно-ресурсного центру Іваничівської селищної ради.
Взяти участь
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі