Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Проективна методика «ДІМ» для молодшої школи

Мета тренінгу: Від міри задоволення потреб дитини залежить міцність її зв’язку із батьками. Методика ’Дім’ допоможе детально вивчити питання задоволення базових потреб дитини у сім’ї, аби зрозуміти, які потреби для дитини залишаються найбільш актуальними і в якій мірі вони виражені. Такий підхід дасть змогу батькам скоректувати стиль виховання у сім’ї і зрозуміти, чого потребує дитина найбільше.

Зміст тренінгу: У дитячо-батьківських стосунках великої ваги набуває одне цікаве питання – це «Потреби». Від міри задоволення таких потреб залежить практично все – і здоров’я, і настрій, і самопочуття, і впевненість людини у собі, і здатність любити й поважати, і навіть успішність дитини в житті. Від міри задоволення потреб дитини залежить міцність її зв’язку із батьками. Також ви дізнаєтеся про ’Принцип безумовного прийняття дитини’ і чому так важливо дотримуватися цього принципу, виховуючи дитину у сім’ї. Поговоримо про ’соціальні ролі’, які ’дитина грає’ під впливом батьків. І кожен зможе попрацювати з чудовою технікою для діагностики сімейних стосунків ’Велосипед для всієї родини’.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Проективна методика «ДІМ» для молодшої школи - онлайн-курс підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Тивонюк Ольга
Спікер:
Тивонюк Ольга
Вчителька початкових класів, практичний психолог, керівник інклюзивного гуртка у позашкільному навчальному закладі.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі