Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Особливості використання дистанційних технологій у закладах професійно-технічної освіти

Мета тренінгу: ознайомити учасників з основними методами створення ігрових завдань; дати розуміння особливостей використання різних видів вправ для різних вікових категорій; навчити створювати завдання з різних предметів.

Зміст тренінгу: Онлайн навчання вимагає створення інтерактивних завдань для ожвавлення навчального процесу, зокрема використання ігрових технологій. Саме тому на тренінгу буде показано основні методи та особливості проведення уроків з використанням ігр навчального характеру. Через змагання учасники зможуть швидше і головне ’цікавіше’ засвоїти навчальний матеріал.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Особливості використання дистанційних технологій у закладах професійно-технічної освіти
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Красовський Віктор
Спікер:
Красовський Віктор
Старший майстер Рівненського центру ПТО ДСЗ, старший викладач, сертифікований тренер міжародної організації праці
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі