Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Особистісні кордони учня в навчальному процесі. Булінг

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з варіантами порушення особистісних кордонів учня в навчальному процесі та способами відновлення особистісних меж, як педагога, так і учня. Обґрунтувати актуальність формування компетенцій у розпізнаванні та корекції явища порушення особистісних меж.

Зміст тренінгу: Сучасна освіта потребує підтримання атмосфери взаємоповаги та взаєморозуміння упродовж всього навчального процесу. В цьому контексті важливим є формування в педагогів вміння помічати ознаки порушення особистісних кордонів при взаємодії з учнями. Також актуальним є напрацювання компетенції відновлення гармонійної міжособистісної дистанції як між вчителем та учнями, так і при спілкуванні між самими учнями.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Особистісні кордони учня в навчальному процесі Булінг - курс для викладачів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Забава Андрій
Спікер:
Забава Андрій
практикуючий психолог, консультант з індивідуального та корпоративного розвитку
Взяти участь
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі