Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Організація інклюзивного середовища для дітей з затримкою психічного розвитку

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з різними типами затримки психічного розвитку, особливостями планування та організації роботи, враховуючи особливості дитини з використанням рекомендацій психологічної діагностики та методів корекції.

Зміст тренінгу: Передумовою успішного навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами перш за все є комплексне розуміння педагогічними працівниками причин та наслідків виникнення тих чи інших порушень у розвитку дитини. Тому, вкрай важливо, щоб педагогічні працівники вміли визначати та обирати найбільш придатні освітні стратегії, знали технології навчання, способи їх адаптації, оцінювали вплив деяких методів/способів роботи на дитину і, відповідно, вирішували, які з них являються найбільш актуальними та ефективними для впровадження в систему інклюзивної освіти.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Організація інклюзивного середовища для дітей з затримкою психічного розвитку
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Гуменюк Антоніна
Спікер:
Гуменюк Антоніна
Практичний психолог, методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти
Взяти участь
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі