Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Оцінювання під час дистанційного та змішаного навчання: інструменти Classtime та Classroom

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів із способами ефективного налагодження зворотнього зв’язку та оцінювання під час дистанційного та змішаного навчання.

Зміст тренінгу: Дистанційне навчання в період карантину не лише змусило вчителів за лічені дні перебудувати освітній процес, опанувати нові інструменти організації дистанційного навчання, навчитися вирішувати проблеми, які виникають в процесі роботи, але й дало привід замислитися над цілим рядом запитань – як ефективно налагодити зворотній зв’язок, як оцінити і чи потрібно оцінювати навчальні досягнення учнів та ряд інших. Розглянути ключові аспекти оцінювання учнів та дати відповіді на ці важливі запитання можна за допомогою Інтернет-сервісів та мережевих освітніх платформ Classtime та Classroom.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Оцінювання під час дистанційного навчання: інструменти Classtime та Classroom
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Зламан Світлана
Спікер:
Зламан Світлана
Вчитель біології загальноосвітньої школи за числом 18 Рівненської міської ради. Вища категорія, вчитель-методист.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі