Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Нові технології при переході від дистанційного до очного навчання

Мета тренінгу: Удосконалити знання педагогів з теми ’Мішане та дистанційне навчання’, звернути увагу на історію його виникнення; з’ясувати особливості різновидів моделей мішаного навчання; визначити напрямки їх застосування у педагогічній практиці; розвивати вміння організовувати заняття з використанням мішаного навчання.

Зміст тренінгу: ХХІ століття вважають - століттям“цифрового покоління”. Поширювати термін почав американський письменник та дослідник у сфері освіти Марк Пренскі. Саме він вперше визначив “цифрове покоління”, як таке, що з’являється сьогодні і не тільки вміло використовує новітні технології, але й очікує на їх постійну доступність у всіх аспектах життя. Сучасні учні хочуть навчатися швидко, ефективно та мобільно. Один із способів надати їм таку можливість — запроваджувати систему змішаного навчання.Технології стають повноцінною частиною навчального процесу. Йдеться про поєднання різних підходів, способів подачі матеріалу, видів роботи.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Нові технології при переході від дистанційного до очного навчання - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Воробйова Наталія
Спікер:
Воробйова Наталія
вчитель біології та географії Будівельнівського НВК Глухівської міської ради Сумської області
Взяти участь
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі