Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Нові підходи у викладанні основ здоров’я у 5 класах НУШ. Розвиток ключових компетенцій

Мета тренінгу: є підвищення рівня фахової майстерності вчителів щодо викладання основ здоров’я на якісно новому рівні, формування культури здорового способу життя. спонукати до розвитку творчого потенціалу кожного вчителя, його інтелектуального і загальнокультурного рівнів; вдосконалювати педагогічну майстерність та компетентність вчителя шляхом збагачення знань з психології, педагогіки, філософії, соціології, методик викладання основ наук.

Зміст тренінгу: Молодь вивчає Основи здоров’я по-іншому, ніж діти або дорослі. Дізнаємось більше про те,як ефективно і різноманітно планувати уроки Основи здоров’я. Які фактори впливають на уроки. Відповіді на ці та інші питання ми охоче представимо Вам на нашому онлайн-семінарі.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Нові підходи у викладанні основ здоров’я у 5 класах НУШ Розвиток ключових компетенцій
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі