Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Нові форми Google. Анкетування, тести та квести

Мета тренінгу: Розкрити глибину розуміння поняття ’щастя’, його складові, його сутність, шляхи, способи та засоби досягнення; сприяти усвідомленню власної активної життєвої позиції, розвитку вміння радіти життю; виховувати почуття гармонії з собою та світом; формувати щасливі звички, підвищувати мотивацію, відчувати себе впевненіше а, відповідно, по-справжньому щасливими.

Зміст тренінгу: Психологічне здоров’я педагогів є важливою умовою здоров’я дітей. Відчуття щастя та задоволеності своїм життям є необхідною його складовою. Адже тільки навчившись спочатку самому бути щасливим, можна зрозуміти, як зробити щасливими інших. Тому у щасливого батька щасливі діти, а у щасливого вчителя щасливі учні. Тренінг спрямований на знаходження відповідей на одвічні запитання: у чому суть щастя, де його шукати і як його досягти в реаліях життя сучасного педагога?

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Нові форми Google Анкетування - онлайн-курс підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі