Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Моделювання уроку в умовах змішаного та дистанційного навчання

Мета тренінгу: познайомити учасників з умовами моделювання освітнього процесу в умовах змішаного і дистанційного навчання, розкрити роль синхронного та асинхронного режимів у проведенні уроків у віддаленому форматі.

Зміст тренінгу: В умовах карантину педагоги відчувають потребу в отриманні практичних знань та умінь, чітких зрозумілих алгоритмів роботи, що дають змогу моделювати освітній процес в дистанційному та змішаному форматах. Разом з тим необхідно враховувати важливість підготовки педагогів до роботи в нових умовах. Навчальний курс створено таким чином, щоб забезпечити спільне бачення проблеми усіма учасниками освітнього процесу та дати можливість максимально ефективно організувати навчальну взаємодію учнів та інших учасників освітнього процесу.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Моделювання уроку в умовах змішаного та дистанційного навчання - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Унгурян Ірина
Спікер:
Унгурян Ірина
доцентка кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППОЧО, тренерка НУШ
Взяти участь
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі