Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Модельна програма НУШ. Проєктна діяльність

Мета тренінгу: Ознайомити учителів: з концепціями проєктної діяльності в системі реалізації модельних програм НУШ; методиками активного упровадження «змішаного навчання»; технологічним забезпеченням для використання проєктних технологій в освітньому процесі.

Зміст тренінгу: Залучення здобувачів освіти до навчально-дослідницької, дослідницько-експериментальної та пошукової діяльності відповідно стандартів освіти та модельних програм є дієвим за умови наявності технологічного забезпечення та методики його застосування. При поєднанні сучасних методик та реалізації STEM-орієнтованих проєктів можливо ефективно реалізувати вимоги концепції «Нова українська школа».

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Модельна програма НУШ Проєктна діяльність - курс підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Мартинюк Олександр
Спікер:
Мартинюк Олександр
Доктор педагогічних наук, професор кафедри експериментальної фізики, інформаційних та освітніх технологій ВНУ імені Лесі Українки
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі