Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Мікронавчання. Розвиток предметно-методичної компетентності вчителя

Мета тренінгу: ознайомити слухачів з - поняттям ’мікронавчання’ microlearning як принципово новою парагадигмою процесів навчання; - основними характеристиками мікронавчання й особливостями побудови освітнього процесу; - деякими способами ефективного використання мікронавчання.

Зміст тренінгу: Реалізація освітніх завдань неможлива без створення умов, за яких дитина може і хоче навчатися. Тому проблема формування мотивації та активного залучення учнів до процесу пізнання в усі часи була та є актуальною. Дослідження показують, що діти вчаться краще, коли зосереджуються на предметі за короткий час, а практика «розбивання» великої мети на маленькі завдання набула популярності не лише як освітній тренд. Широке та ефективне запровадження мікронавчання стало можливим із поширенням Інтернет-технологій у побудові процесу навчання. А створення й надання доступу до якісних мікроуроків в Інтернеті стало надзвичайно важливим компонентом педагогічної діяльності.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Мікронавчання Розвиток предметно-методичної компетентності вчителя - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Штефан Марина
Спікер:
Штефан Марина
Спікерка, дизайнерка Науково-методичного тренінгового центру соціального та професійного розвитку людини ХНПУ ім. Г.С. Сковороди
Взяти участь
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі