Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Методи побудови зображень простих предметів Інженерної та комп’ютерної графіки, деталювання зі складального креслення відповідно до стандартів ЄСКД

Мета тренінгу: Метою програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників є розвиток здатністі розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми в галузі середньої освіти або у процесі навчання, що передбачає застосування певних теорій та методів Інженерної та комп’ютерної графіки, і характеризується комплексністю та невизначеністю педагогічних умов організації освітнього процесу.

Зміст тренінгу: Програма орієнтована на інтеграцію теоретичної та практичної підготовки з Інженерної та комп’ютерної графіки в рамках підвищення кваліфікації для забезпечення ефективної діяльності у цій галузі.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Методи побудови зображень простих предметів Інженерної та комп’ютерної графіки
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі