Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Медіаграмотність як сукупність найважливіших життєвих навичок в інформаційно-цифровому суспільстві

Мета тренінгу: Акцентувати увагу на важливості формування медіаграмотності. Поглибити знання педагогів щодо питання функціонування медіазасобів. Розвивати навички аналізу, критичного оцінювання, перевірки та осмислення інформаційних повідомлень.

Зміст тренінгу: Надмір інформації, яка нас оточує, вимагає від нас відповідального та уважного ставлення до неї. Тому необхідно розуміти закони інформації: як її сприймати, обирати, критично оцінювати та аналізувати - це і є головне завдання сучасної особистості. Розвиток медіаграмотності є надзвичайно важливим фактором виховання інтелектуальних, морально-етичних та духовних якостей, формування громадянської позиції особистості.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Медіаграмотність - найважливіші життєві навички - курс для викладачів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Городецька Оксана
Спікер:
Городецька Оксана
Доцент кафедри менеджменту і методології освіти Тернопільського обл. комунального інституту післядипломної педагогічної освіти
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі