Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Математичне моделювання в STEM-освіті

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з теоретичними та практичними основами використання електронних платформ для математичного моделювання в в STEM-проєктах, розвинути навички роботи у сучасних онлайн-сервісах для створення навчального контенту.

Зміст тренінгу: Електронні платформи мають ряд переваг в організації навчання, а саме: доступність, наочність, інтерактивність, відсутність витрат на програмне забезпечення, технічну підтримку роботи програмного засобу, групова спільна робота, можливість використання мобільних пристроїв, співпраця та взаємодія усіх учасників освітнього процесу, можливість доступу до навчальних матеріалів з будь-якого пристрою. Учитель має усвідомити необхідність використання електронних платформ в освітньому процесі, навчитися працювати з сучасними сервісами та активно використовувати їх під час освітнього процесу.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Математичне моделювання в STEM-освіті - онлайн-курс підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Олексюк Олеся
Спікер:
Олексюк Олеся
доцент кафедри змісту і методик навчальних предметів Тернопільського ОКІППО
Взяти участь
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі