Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Лепбукінг, як засіб для реалізації STEAM освіти початкової та середньої школи

Мета тренінгу: Ознайомлення педагогів із технологією лепбукінгу як інструменту у підготовці та проведенні компетентнісно орієнтованого STEM уроку. Демонстрація прикладів застосування доповненої реальності у навчальному процесі. Огляд та розбір інтерактивних вправ і технік, що активізують увагу та пізнавальний інтерес учнів при дистанційному навчанні.

Зміст тренінгу: Перед учителями постійно виникають нові виклики: оновлений стандарт освіти, зміни в навчальних планах, дистанційне навчання... У час коли компетентнісно орієнтоване навчання виходить на передній план, предмети перестають подаватись відірвано від ’реального’ життя, учителі не передають свої знання та досвід учням, а спонукають їх до пізнання світи з’являються нові освітні технології, що мають на меті полегшити учителям процес підготовки до уроків та водночас підвищити зацікавленість учнів до навчального процесу. Однією із таких технологій є ЛЕПБУК.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Лепбукінг, як засіб для реалізації STEAM освіти початкової та середньої школи
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Пахомов Юрій
Спікер:
Пахомов Юрій
Учитель хімії Ліцею №24 Івано-Франківської міської ради, ТОП- 51 Teacher Innovation Cup 2020, переможець «Кращий STEM-урок» 2019.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі