Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Інтернет-сервіси для створення навчального контенту. Презентації на ресурсі Nearpod

Мета тренінгу: Мета тренінгу полягає у підвищенні інформатично-комунікативної компетентністі вчителів, сформувавши у них уміння та навички використання сучасних інтернет-технологій у процесі викладання, зокрема створення інтерактивних презентацій, а також для контролю знань, підготовки звітів, підвищення кваліфікації та залучення до навчального процесу всіх зацікавлених осіб.

Зміст тренінгу: Чи завжди вам вдається під час уроку одночасно залучити до взаємодії всіх учнів? А організувати в межах уроку розгорнуте опитування з виставлянням оцінки кожному? Якщо у класі понад 30 учнів, це практично неможливо! А навчальний час не гумовий… І щось треба з цим робити! Пропонуємо з легкістю подолати цю проблему, використовувати новітні інтерактивні технології у зручному форматі!

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Інтернет-сервіси для створення навчального контенту Презентації на ресурсі Nearpod
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Паращенко Олена
Спікер:
Паращенко Олена
Вчитель інформатики Рівненської гімназії ’Гармонія’ Рівненської міської ради
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі