Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Інтегроване та бінарне навчання у НУШ. Навчальні проєкти

Мета тренінгу: – розроблення нових форм уроків урок з міжпредметними зв’язками, інтегрований урок, бінарний урок; – впровадження навчальних проєктів; – організація тематичних днів та тижнів.

Зміст тренінгу: Реформування сучасної освіти лежить на шляху подолання ізольованого викладання навчальних предметів і створення принципово нових навчальних програм, де освітній процес доцільно орієнтувати на розвивально-продуктивний інтегративний підхід. У Державному стандарті початкової загальної освіти 20.04.2011, що ґрунтується на засадах компетентісного підходу, поняття міжпредметна компетентність визначається як “здатність учня застосувати щодо міжпредметного кола проблем знання, уміння, навички, способи діяльності та ставлення, які належать до певного кола навчальних предметів і предметних галузей”.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Інтегроване та бінарне навчання у НУШ Навчальні проєкти - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Плющ Юлія
Спікер:
Плющ Юлія
вчитель початкових класів, експерт сертифікації вчителів НУШ, півфіналіст GTPU - 2019, амбасадор програми ’Супергерої FAST’
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі