Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Інклюзія. Індивідуальна програма розвитку дитини

Мета тренінгу: Усі діти мають право навчатись, більше того, всі діти, без винятку, можуть вчитися! Незалежно від наявності особливих чи не особливих освітніх потреб. Вибір форми навчання дитини з ООП як і всіх інших дітей - прерогатива та відповідальність батьків. Хтось з учнів потребує додаткового часу для вивчення матеріалу; хтось має особливості сенсорного розвитку, які зумовлюють провідний сенсорний стиль навчання, деякі діти мають нижчі навчальні результати у порівнянні з однокласниками. Відповідно, деякі учні мають особливі освітні потреби, а точніше індивідуальні освітні потреби.

Зміст тренінгу: Висвітлення суті, особливостей та основних етапів складання індивідуальної програми розвитку дитини командою супроводу. Узагальнення та систематизація теоретичного матеріалу та практичного досвіду дасть можливість вибудувати єдині підходи до складання ІПР.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Інклюзія Індивідуальна програма розвитку дитини - онлайн-курс для викладачів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Бабійчук Тетяна
Спікер:
Бабійчук Тетяна
директор комунальної установи ’Інклюзивно-ресурсний центр №1’ Тернопільської міської ради, вчитель-логопед в ЗЗСО.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі