Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Формування соціальної та громадянської компетентностей на уроках НУШ

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з практичними формами роботи на уроках, які допоможуть сформувати соціальну та громадянську компетентності у здобувачів освіти.

Зміст тренінгу: Під час навчання у школі, дитина, з допомогою вчителя, оволодіває комплексом загальновизнаних необхідних теоретичних та практичних знань, які формують її світогляд та пояснюють ключові аспекти сучасного світу. Громадянські та соціальні компетентності, які ми формуємо у здобувачів освіти, пов’язані з ідеями демократії, справедливості, добробуту, здорового способу життя; усвідомлення рівних прав і можливостей для кожної особистості; дбайливе ставлення до власного здоров’я і збереження здоров’я інших людей; ідентифікацію себе як представника громадянина -нки України.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Формування соціальної та громадянської компетентностей на уроках НУШ - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Тивонюк Ольга
Спікер:
Тивонюк Ольга
вчителька початкових класів,керівниця інклюзивного гуртка,авторка програми позашкільної освіти соціально-реабітіційного напряму.
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі