Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Формування характеру та розкриття потенціалу учнів - відмінності в підходах

Мета тренінгу: Ознайомити педагогів з двома взаємно доповнюваними підходами до освітнього процесу: 1 формування в учня затребуваних суспільством компетенцій, поведінкових моделей і відповідних цінностей; 2 розкриття в учня його вродженого потенціалу до певного виду діяльності в залежності від його психотипу.

Зміст тренінгу: Сучасна освіта потребує якомога повнішого бачення та збалансування двох сфер: формування соціально затребуваного характеру людини та розкриття її потенційних можливостей. В цьому контексті важливим є формування в педагогів вміння відрізняти в освітньому процесі ці дві сфери, а також збалансовувати їх при взаємодії з різними типами учнів. Задля реалізації цієї мети важливо в поточному моменті сприймати типологічні відмінності кожного з восьми типів людей і виявляти що для учня на певному етапі навчання актуальніше – його соціалізація чи його самовираження.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Формування характеру та розкриття потенціалу учнів - відмінності в підходах
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Забава Андрій
Спікер:
Забава Андрій
практикуючий психолог, консультант з індивідуального та корпоративного розвитку
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі