Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Формувальне оцінювання - інтерактивне оцінювання учнівського прогресу

Мета тренінгу: Сьогодні педагоги все більше згадують про поняття формувального оцінювання, яке дозволяє оцінити і скоригувати процес навчання, і необхідне для того, щоб з’ясувати, чи успішно учні засвоюють матеріал, а також визначити, як необхідно будувати процес навчання в подальшому. Формувальне оцінювання покладене в основу оцінювання Нової української школи, і учні початкових класів оцінюються саме за цим принципом.

Зміст тренінгу: 1. Формувальне оцінювання як інструмент підвищення якості навчання. 2. Цілепокладання та вироблення критеріїв у процесі формувального оцінювання. 3. Забезпеченння активної участі учнів у процесі пізнання.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Формувальне оцінювання - інтерактивне оцінювання учнівського прогресу - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Плющ Юлія
Спікер:
Плющ Юлія
Вчитель початкових класів, сертифікований педагогог, освітній експерт із сертифікації вчителів початкових класів, лауреат ТОП 50
Взяти участь
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі