Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Фінансова грамотність. Методи застосування у шкільному просторі

Мета тренінгу: Фінансова грамотність – одна з базових компетенцій Нової Української Школи. Перед освітянською спільнотою стоїть завдання, щоб діти зі школи виходили фінансово грамотними. Розроблені підручники та програми, інтерактивні курси та методики. Але як зробити процес навчання фінансовій грамотності дійсно цікавим, корисним та максимально прикладним? Розберемо це під час вебінару.

Зміст тренінгу: Ми розглянемо які прийоми та методи доцільно використовувати під час занять з фінансової грамотності, як інтегрувати ігрові методики в процес навчання, які додаткові форми занять доцільно впроваджувати, якими базовими компетенціями має володіти вчитель, який навчає фінансовій грамотності, тощо.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Фінансова грамотність Методи застосування у шкільному просторі - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Вожжов Сергій
Спікер:
Вожжов Сергій
Керівник гуртка фінансової грамотності, бізнес-тренер, експерт з особистих фінансів, автор 7 книг та 2 фінансових настільних ігор
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі