Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Ефективні інструменти здоров’язбережувальних технологій

Мета тренінгу: Метою програми є демонстрація механізмів адвокації від особистої позиції до публічної практики з питань формування життєвих навичок та усвідомленого ставлення до власного здоров’я. Використовуючи широкі можливості здоров’язбережувальних технологій, маємо змогу привернути увагу до превентивної освіти, зокрема, проблем сучасної молоді у формуванні власного здорового способу життя.

Зміст тренінгу: Світова практика показує, що просування нових ідей або адвокація відбувається від конкретних дій до заходів глобального характеру. Здоров’язбережувальні технології мають на меті показати учням шлях до гармонійного способу життя, однак не методом спроб і помилок, а через їх превентивний характер. Сьогодні адвокація визнаний інструмент досягнення бажаних соціальних змін, у тому числі і в освітній галузі, спрямованій на збереження здоров’я та життя учасників освітнього процесу. На основі педагогічних досліджень можливим видається сформувати модель взаємозв’язку навчання та здоров’я учасників освітнього процесу.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Ефективні інструменти здоров’язбережувальних технологій - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Харченко Наталія
Спікер:
Харченко Наталія
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри природничо-математичної освіти Рівненського ОІППО
Взяти участь
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі