Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Ефективне навчання читанню у початкових класах НУШ

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з новими підходами до читання у початкових класах НУШ, читацькою грамотністю у дослідженнях PISA, запропонувати практичні та ефективні прийоми цікавого читання, розвивати потенціал маленьких письменників.

Зміст тренінгу: Уміння читати впливає не лише на розвиток когнітивних навичок, фантазії чи таланту до письма. При правильному використанні воно допоможе дитині досягти успіху та уникнути проблем, пов’язаних із недостатнім рівнем критичного мислення. Читання навчає думати, розширює світогляд, розвиває особистий потенціал дитини та відкриває нові можливості. Я розповім про оновлення підходів до розвитку читацьких компетентностей у дітей, які пропонує концепція Нової української школи.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Ефективне навчання читанню у початкових класах НУШ - курс для викладачів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Плющ Юлія
Спікер:
Плющ Юлія
вчитель початкових класів вищої категорії, півфіналіст GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE2019, амбасадор міжнародної програми “Супергерої FAST”
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі