Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Ефективна професійна діяльність з дітьми з ООП. Інклюзія

Мета тренінгу: Розкрити питання нормативно-правового, методичного, психолого-педагогічного й організаційного регулювання інклюзивного процесу в закладі дошкільної і загальної середньої освіти.

Зміст тренінгу: Чим глибше ми занурюємося в інклюзивне середовище, тим більше питань перед нами постає. Тому ми проведемо вебінар у форматі «питання – відповідь». Всі учасники можуть поставити запитання під час роботи. Ви зможете отримати короткі відповіді на найбільш популярні питання, які стосуються роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби. В матеріалах до конференції Ви знайдете законодавчу базу, правові акти, які допоможуть Вам в роботі. Більш того – виписані чіткі алгоритми діяльності для учасників інклюзивного освітнього середовища: вихователів і вчителів; адміністративних працівників керівника закладу і заступника; асистента вчителя; спеціалістів, які забезпечують корекційно-розвитковий процес; батьків. Також в матеріалах до вебінара Ви знайдете повноваження інклюзивно-ресурсного центру та перелік питань, з якими можна звертатися до спеціалістів ІРЦ.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Ефективна професійна діяльність з дітьми з ООП Інклюзія - курс підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі