Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Анкетування, тести та квести за допомогою Google форм

Мета тренінгу: Ознайомлення педагогів із процедурою створення різноманітних за структурою онлайн-тестів за допомогою Google Форми. Розвиток професійної ІКТ компетентності педагогів через практичне застосування Інтернет-ресурсів.

Зміст тренінгу: Використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі на сучасному етапі є невід’ємною частиною навчання. Саме тому, сучасний вчитель має знати та застосовувати на урок сучасні методи ІКТ. Дана програма спрямована на отримання знань про Google Форми, їх можливості та способи інтеграції в педагогічну практику, вміння створювати та використовувати в роботі, а також для обміну інформацією з учнями методичні та дидактичні матеріали на їх основі.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Лепбукінг, як засіб для реалізації STEAM освіти початкової та середньої школи
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі