Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема тренінгу:

Інформаційна гігієна як складова успішності сучасного педагога

Мета тренінгу: ознайомити педагогів з поняттям, методами та правилами інформаційної гігієни; розвивати навички свідомого пошуку, критиного оцінювання та грамотного аналізу інформації; підвищувати рівень інфомедійної грамотності.

Зміст тренінгу: актуальність та важливість питання формування навичок інформаційної гігієни зумовлена тим, що сучасний медіапростір створює нову дійсність, а також збільшує безмежні інформаційні потоки, що робить інформацію доступною для великого загалу користувачів. Інформація є необхідним людським ресурсом, але досить часто ми самі не усвідомлюємо її ваги та значення. С Тому в лекції акцентується увага на важливості формування навичок інформаційної гігієни.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Взяти участь
on-line
Доступно
Примірник сертифікату для курсу: Інформаційна гігієна як складова успішності сучасного педагога - онлайн-курс
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС

15 годин/0.5 ЄКТС

30 годин/1 ЄКТС

Є суб'єктом підвищення кваліфікації
Спікер тренінгу: Городецька Оксана
Спікер:
Городецька Оксана
доцент кафедри менеджменту і методології освіти Терноп. обл. комунального інституту післядипломної пед. освіти, канд. пед. наук
Умови участі:

Необхідно зареєструватись та сплатити вартість сертифікату, після цього Ви отримаєте посилання на відеозапис з тренінгом та зможете завантажити свій сертифікат у PDF форматі