Дистанційні конференції для вчителів: просте та цікаве підвищення кваліфікації

Онлайнові конференції з педагогіки – це не лише ефективно, але й цікаво та зручно. Освітній проєкт «ІППО» пропонує продуктивну співпрацю з визнаними фахівцями, в процесі якої ви опануєте новітні методики викладання, а також зможете обговорити їх з колегами для пошуку найбільш прийнятного їх варіанту саме для вас.

Що ви знайдете на освітньому порталі «ІППО»?

Архів конференцій на сайті ippo.com.ua налічує понад півтора десятка тем, які присвячені актуальним педагогічним питанням, наприклад:

 • Ключові уміння сучасного педагога. Спілкування та співпраця.
 • Впровадження нових підходів в сучасній освіті.
 • Застосування IT-технологій, онлайн-сервісів під час побудови освітнього процесу.
 • Здоров’язбережувальне освітнє середовище в сучасній школі.
 • Особливості освітнього процесу під час воєнного стану і т. ін.

Кожен з напрямів додатково розгалужується ще на 10-12 окремих тренінгів, які дають змогу глибше зануритися в передумови виникнення й вирішення тієї чи тієї проблеми. Наприклад, в межах онлайн конференції для вчителів під назвою «Професійна майстерність учителя – вимога сьогодення» учасники можуть дізнатися більше тайм-менеджмент сучасного викладача, підвищення його стресостійкості, організацію інклюзивного освітнього середовища тощо.

Як підтвердити підвищення кваліфікації?

Засвідчити професійне вдосконалення й набуття педагогом нових знань, умінь і навичок може спеціальний сертифікат. У ньому обов’язково повинні бути такі пункти:

 1. Назва юридичної особи або ПІБ фізичної особи, яка проводить курси для педагогічних працівників.
 2. Напрям, за яким відбулося підвищення кваліфікації, а також його тривалість.
 3. ПІБ викладача, що пройшов тренінг.
 4. Звіт про досягнуті результати.
 5. Обліковий запис сертифіката й дата його отримання.
 6. ПІБ, назва посади й підпис особи, яка відповідальна за надання послуг.

Освітня платформа «ІППО» є суб’єктом підвищення кваліфікації, тому ми зробимо все згідно з вимогами. Вам потрібно лише зареєструватися на конференцію до душі й оплатити потрібну вам кількість годин, щоб отримати дійсне свідоцтво, яке вигідно доповнить ваше портфоліо й дозволить впевнено рухатися кар’єрними сходами.